izinturleri.com nedir?

Hem işverenlerin hem çalışanların kafasını karıştıran ücretli, ücretsiz ve özel izin türlerinin detaylarına tek bir yerden ulaşın istedik!

Günü gününe değişen yasalar, yeni eklenen izin türleri, alınacak izinlerin kapsamının ve şartlarının değişmesi, memura mı özel sektör çalışanına mı derken kendimizi hep almak istediğimiz izin türünü internet üzerinden aratırken bulduk. Tam bu noktada her zaman olduğu gibi işleri kolaylaştırmak için ne yapabiliriz diye düşündük ve izintürleri.com’u hazırladık.

izintürleri.com, Kolay İK tarafından işverenlerin ve çalışanların izinlerle ilgili tüm soru işaretlerini gidermek için özenle tasarlandı. Ücretli, ücretsiz ve özel olmak üzere 3 ana başlıkta sıraladığımız tüm izinlerin güncel açıklamasını, türünü, şartlarını ve o izin türü hakkında en çok merak edilen detayları sizler için bir araya getirdik. Sorularınızı cevaplayabildiğimizi umuyoruz.

Eklenmesini istediğiniz bir izin türü veya var olan bir izin türünün altında bulamadığınız bir sorunuz varsa geri bildirim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

TAMAMEN ÜCRETSİZ

2024 İK Takvimi'ni şimdi ücretsiz indirin!

2024 yılında takip etmeniz gereken tüm özel günler, resmi tatiller, izin süreleri ve dahasının yer aldığı bu keyifli takvimi hemen indirin.